Hakkımızda | RESEL Makina Ltd. Şti.

Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında kurulan firmamız 500 m2 üretim alanı ile İzmir Bornova Doğanlar’da faaliyet göstermektedir.  Bünyesinde bulunan genç ve dinamik kadrosuyla talaşlı imalat alanında geniş departmanıyla günümüze kadar üretimini sürdürmektedir.

Resel Makina 30 yılı aşkın süredir bu sektörde çalışan tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla, günümüz teknolojisini yakından takip ederek, otomotiv,araç üstü ekipman, enerji sanayi, plastik, demir çelik, ambalaj, gıda ve inşaat sektörlerine yönelik kalıp, aparat, fikstür, makina yedek parça, özel makinalar ve ağır sanayiye yönelik fason imalat yapmaktadır.

Bünyesinde bulunan özel CNC ve üniversal takım tezgahlarıyla beraber artan talepleri karşılamak için 24 saat kesintisiz çalışma ve sorunsuz parça üretimi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Makina imalat sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sununlan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Resel Makina sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler edinmeye çalışmaktadır.

İzmir ili içerisinde Bornova'da faaliyet gösteren Resel Makina; CNC Double Kolon dik işlem başta olmak üzere çok yönlü departmanıyla teknolojiye ayak uydurarak faaliyetini sürdürmektedir.